601 059 337
609 890 879
Całoroczna Wypożyczalnia Kamperów

Gdy jesień otwiera przed Tobą tyle nowych dróg

Zbierz ekipę, wypożycz kampera i ruszajcie w nieznane!

Od 20 kwietnia 2020 roku można legalnie poruszać się kamperem lub przyczepą kempingową w celach rekreacyjnych. To świetna wiadomość! Ale czy to bezpieczne? – takie pytanie słyszymy od naszych znajomych i klientów. Z jednej strony  aż chce się wyjść z domu i wyruszyć w trasę. Z drugiej – zalecenia i środki ostrożności. Co robić? Przygoda czy bezpieczeństwo? Z nami nie musisz wybierać – możesz to pogodzić!

Z nami możesz podróżować bezpiecznie

Wynajmij kampera i ciesz się niezapomnianą podróżą pamiętając o kilku zasadach:

Po pierwsze - bezpieczne warunki

To zapewniamy my. Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych, w oferowanych przez nas kamperach, stosujemy najwyższe standardy higieny – samochody są dokładnie odkażone oraz wyposażone są w dozowniki z płynem dezynfekującym.

Po drugie - odpowiednia trasa

Podróżując kamperem to Ty wybierasz trasę. Możesz podróżować, omijając miasta i większe skupiska ludzi, by dotrzeć do spokojnych i malowniczych miejsc, w których Ty i Twoi bliscy będziecie mogli spędzić wspólne chwile w otoczeniu rozkwitającej wiosny.

Po trzecie - solo lub w grupie

Podróżowanie solo, bądź w kameralnym gronie rodziny czy przyjaciół, pomaga ograniczyć prawdopodobieństwo zakażenia. Zachowując zasady bezpieczeństwa możesz cieszyć się samotną wyprawą w nieznane lub wspólnym wypadem.

Gotowi do drogi?

My jesteśmy gotowi! I dołożymy wszelkich starań, abyś cieszył się każdym dniem
spędzonym w podróży. Bezpiecznie, w wysokim standardzie i bez limitów!

Możliwość wynajmu na weekend (piątek, sobota, niedziela).  Idealna opcja dla Ciebie, jeśli lubisz krótkie, intensywne wypady.

Atrakcyjne ceny. Ceny wynajmu zaczynają się już od 400 zł za dobę.

Bogate wyposażenie podstawowe. Każdy z naszych kamperów wyposażony jest m.in. w: TV + DVD + złącze USB, klimatyzację postojową, butlę z gazem, ogrzewanie, bagażnik na 4 rowery, kamerę cofania czy markizę.

Możliwość dodatkowego wyposażenia. Istnieje również możliwość dodatkowego wyposażenia, do którego zaliczamy np.: stolik z + 4 krzesłami, grill, dodatkową butlę z gazem, pościel, nawigację, czy elektryczny wózek inwalidzki.

Kamper gotowy do drogi. Otrzymujesz samochód, który jest w pełni gotowy do drogi: czysty, zatankowany do pełna, zaopatrzony w płyn dezynfekcyjny, płyn do spryskiwaczy, butlę z gazem oraz zbiornik z 100. litrami czystej wody.

Brak limitu kilometrów. Nie wyznaczamy Ci żadnego limitu zrobionych kilometrów, dlatego podróżując możesz swobodnie przemierzyć naprawdę długą trasę.

Doprowadzenie pojazdu. Jeśli chcesz, możemy doprowadzić kampera pod wskazany przez Ciebie adres.

Parking gratis. Na czas wynajmu kampera możesz zostawić swój samochód u nas na strzeżonym, dozorowanym parkingu – usługa GRATIS.

Dodatkowe ubezpieczenia. Na podstawie oddzielnej wyceny możesz wykupić dodatkowe ubezpieczenie od powierzonego mienia (AC + ubezpieczenie kaucji).

Ruszamy!

Jeśli chcesz zobaczyć nasze kampery, sprawdzić co dokładnie znajduje się na wyposażeniu,
poznać ceny oraz zasady wynajmu

Jeśli chcesz nas o coś zapytać,  sprawdzić dostępność terminu lub wynająć kampera