601 059 337
609 890 879
Całoroczna Wypożyczalnia Kamperów


Lato! Lato! W podróży kamperem – na pełnym luzie 🙂


Dziś w Szczecinie, jutro w Rzymie… albo po porostu tam, gdzie chcesz!
Bo bez względu na to, czy karawaning jest dla Ciebie pasją, stylem życia, czy Twoją pierwszą przygodą,
możemy powiedzieć jedno: wiemy dlaczego kochasz ten styl.

WYGODA

kamper, Twój podróżny dom, jest zawsze z Tobą, dając Ci swobodę podróżowania i nocowania w różnych miejscach.

SWOBODA

Chcesz w ostatniej chwili zmienić trasę podróży? Nic prostszego! Wyznacz nową trasę i w drogę!

PRZYGODA!

Zdobądź wspomnienia z podróży, które pozostaną na długo, nie tylko w albumie, ale też sercu i w pamięci.


Dlaczego my?

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej całorocznej wypożyczalni kamperów?
Bo podróż naszymi kamperami to czysta przyjemność.

Bogate wyposażenie podstawowe

Każdy z naszych kamperów wyposażony jest m.in. w: TV + DVD + złącze USB, klimatyzację postojową, butlę z gazem, ogrzewanie, bagażnik na 4 rowery, kamera cofania czy markizę.

Możliwość dodatkowego wyposażenia

Istnieje również możliwość dodatkowego wyposażenia, do którego zaliczamy np.: stolik z 4 krzesłami, grill, dodatkową butlę z gazem,pościel, nawigację, czy elektryczny wózek inwalidzki.

Kamper gotowy do drogi

Otrzymujesz samochód, który jest w pełni gotowy do drogi: czysty, zatankowany do pełna, zaopatrzony w płyn do spryskiwaczy, butlę z gazem oraz zbiornik z 100. litrami czystej wody.

Brak limitu kilometrów!

Nie wyznaczamy Ci żadnego limitu zrobionych kilometrów, dlatego podróżując możesz swobodnie przemierzyć naprawdę długą trasę.

Doprowadzenie pojazdu

Jeśli chcesz, możemy doprowadzić kampera pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Polski i Niemiec – usługa dodatkowo płatna.

Parking gratis

Na czas wynajmu kampera możesz zostawić swój samochód u nas na strzeżonym, dozorowanym parkingu – usługa GRATIS.


A co o nas mówią klienci?


Tak jak zapowiadałem, po dwóch tygodniach wypożyczyłem drugi raz kampera 🙂 Tym razem wyjazd już za granicę – do Legolandu, z postojami w Niemczech. Na pokład zabrałem 4 dzieciaków (8-10 lat) plus jeden dorosły – poza mną. Razem 6 osób. I było mega komfortowo. Wypożyczyłem ten sam model kamperka, tylko że tym razem w automacie. I ten automacik to super sprawa 🙂 Ciut więcej pali ale komfort jazdy i tak już wysoki, staja się „bajką”. Do Legolandu dojechaliśmy wypoczęci (po noclegu w Niemczech). Po zwiedzaniu Legolandu pierwszego dnia trafiliśmy na rewelacyjny kamping oddalony 12 km od Billund, prowadzony przez polsko-duńskie małżeństwo. Kemping Randboldal – rewelacja. Polecam tak samo szczerze jak wypożyczalnie z której miałem kampera. Cała operacja odbioru auta i zdania przebiegła jeszcze sprawniej niż za pierwszym razem z oczywistych względów – już się znaliśmy, nie było konieczne szkolenie, itd. No i na koniec – ocena dzieciaków – średnio kilka razy dziennie słyszałem „najfajniejsze wakacje” 🙂 I to jest właśnie to co każe mi już planować kolejne wypady i dłuższe i krótsze 🙂
Krzysztof Szultka
Kolejna Niesamowita Przygoda z NowaKamper! A to już druga, czekamy na kolejną! Jestem pozytywnie zaskoczona cała obsługą! Miła i przyjemna atmosfera. Pomoc w każdej możliwej sprawie i w dzień i w nocy! Auta bardzo czyste podstawione pod sam dom. Z czystym sumieniem będę polecać i polecam NowaKamper!
Marcin
Serdecznie Polecam firmę NowaKamper. Telefon dostępny całodobowo co jest naprawdę bardzo rzadko spotykane! Auta nowe, czyste i dobrze przystosowane do podróży! 4000 km zrobione! Nie ostatni raz! Już Ferie 2020 zaplanowane razem z NowaKamper! Dzieci bardzo zadowolone! My wypoczęci. Polecamy wszystkim który zastanawiają się nad kamperem.
Robert
Dzięki NowaKamper i ich życzliwej oraz pomocnej załodze rozpocząłem wraz z rodziną swoją przygodę z kamperami. Poszło rewelacyjnie – pomogli mi podczas jazdy próbnej, a potem z rodziną spędziliśmy kilka dni na różnych trasach po Polsce. Dla dzieci to było spełnienie marzeń i najlepsza część wakacji. Auto czyste, nowoczesne, bardzo przemyślane i łatwe w obsłudze, tak więc nawet ktoś, kto jeździ tylko osobówkami, spokojnie sobie poradzi. Zdecydowanie polecam NowaKamper – na pewno tu wrócimy, bo to nie koniec naszych kamperowych przygód.
Marcin Kaczmarek

POZNAJ NASZE KAMPERY


A potem zaplanuj trasę, zbierz ekipę, wynajmij kamper i wybierz się w niezapomnianą podróż